spací pytel SEA TO SUMMIT Spark SpII velikost: Regular, barva: šedá

Tento levný kus spací pytel SEA TO SUMMIT Spark SpII velikost: od výrobce Sea to Summit pohodlně pořídíte tady a teď opravdu levně. Momentálně v akci za 10 059 Kč. EAN: 9327868094981
spací pytel SEA TO SUMMIT Spark SpII velikost: Regular
Značka: Sea to Summit
10 059 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Naše ultralehké a technické spací pytle Spark™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Spark™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle vhodné do mírné zimy. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím. Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Spark™ je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Spark™ spacákem vhodným i pro adventure závody a „hard-alpine“, kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou.

 • Lehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbalení

 • RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci

 • Mumiový tvar pro pohodlí a účinnou izolaci

 • Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům

 • Svislá H konstrukce v oblasti trupu má více peří a poskytuje dodatečné teplo. Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa.

 • Spodní část spacího pyle používá prošívanou vodorovnou komorovou konstrukci pro minimalizaci hmotnosti

 • 1/2 zip se dvěma jezdci usnadňuje přístup a umožňuje větrání od střední části spacáku

 • Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla.

 • Materiál: Vnější materiál: 100 % Nylon, Podšívka: 100 % Nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří Obal: 100 % Nylon

 • Maximální výška postavy u varianty regular je 183 cm, u varianty long 198 cm.

 • Hmotnost: 560 g (varianta Long);490 g (varianta Regular)

EN-ratings_Sp2

Ostatní parametry: velikost Regular. barva šedá. stav zboží nové. pohlaví unisex. barva šedá. styl spací pytel. značka Sea to Summit. výplň peří. . . . .