pinkoutdoor.cz

spací pytel SEA TO SUMMIT Alpine ApIII velikost: Regular, barva: červená

Unikátní kousek spací pytel SEA TO SUMMIT Alpine ApIII od dodavatele kvalitních produktů Sea to Summit snadno můžete pořídit aktuálně na webu skutečně výhodně. Nabídky od 22 229 Kč. EAN: 9327868094929
spací pytel SEA TO SUMMIT Alpine ApIII velikost: Regular
Popis produktu

Spacáky produktové řady Alpine™ vás ochrání ve vysokých nadmořských výškách a v arktických podmínkách díky péřové výplni nejvyšší kvality RDS 850+ Loft Goose ULTRA-DRY Down™, chráněné vrchním materiálem 3D Nano Shell™. Spacák má mumiový tvar, který poskytuje účinnou izolaci, zatímco náš aktualizovanáý expediční model poskytuje dodatečný prostor pro případ, že potřebujete mít ve spacáku více vrstev oblečení. Anatomicky tvarovaný prostor pro chodidla je dostatečně velký na to, abyste se do něj vešli i s botami. Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa. Komorová konstrukce s bočními přepážkami udržuje poměr plnění 60/40 a ponechává více peří v horní části spacího pytle pro maximální izolaci. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Poloviční zip Free-Flow na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větrání. Na levé straně, po celé délce spacího pytle, je obousměrný zip, který poskytuje snadný přístup do spacího pytle a více možností ventilace. Náš nepromokavý a zároveň prodyšný materiál NanoShell™ poskytuje ochranu před větrem a vlhkostí. Přiléhavá a pečlivě obložená kapuce příjemně obejme vaší hlavu a umožňuje udržet maximální teplo s minimálním nastavením. Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje tepelným ztrátám kolem zipu. Je vyrobena z nejlehčího a nejpevnějšího materiálu, který zajišťuje hladké zapínání a rozepínání bez zachycování zipu.

 • Navrženo do extrémně chladných a vysokohorských podmínek

 • Mumiový tvar pro efektivní izolaci

 • Expedition sizing for extra space and layered clothing

 • Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům

 • Komorová konstrukce s bočními přepážkami udržuje poměr plnění 60/40 a ponechává více peří v horní části spacího pytle pro maximální izolaci.

 • Anatomicky tvarovaný prostor pro chodidla je dostatečně velký na to, abyste se do něj vešli i s botami.

 • Poloviční zip Free-Flow na pravé straně pro volnost pohybu a větrání

 • RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci

 • Materiál: Vnější materiál: 100 % Nylon, Podšívka: 100 % Nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří Obal: 100 % Nylon

 • Maximální výška postavy u varianty regular je 183 cm, u varianty long 198 cm.

 • Hmotnost: 2100 g (varianta Long);1870 g (varianta Regular)

EN-ratings_Ap3

Ostatní parametry: velikost Regular. barva červená. stav zboží nové. pohlaví unisex. barva červená. styl spací pytel. značka Sea to Summit. výplň peří. . . . .