pinkoutdoor.cz

sada nádobí SEA TO SUMMIT X-Set: 31 5pc (X-Pot 2.8, 2 X-Bowls, 2 X-Mugs) velikost: OS (UNI)

Kvalitní a velmi žádaný výrobek sada nádobí SEA TO SUMMIT X-Set: 31 5pc (X-Pot 2.8, 2 X-Bowls, 2 od dodavatele zboží Sea to Summit snadno můžete pořídit právě nyní za výhodné peníze. Akční cena od 2 569 Kč. EAN: 9327868140336
sada nádobí SEA TO SUMMIT X-Set: 31 5pc (X-Pot 2.8
Popis produktu

Skládací sada nádobí X-Set 31 obsahuje všechny součásti táborové kuchyně v jednom lehkém a kompaktním balení. Sada je ideální pro dvě osoby a obsahuje velkorysý a všestranný hrnec X-Pot o objemu 2,8 l, dvě misky X-Bowls a hrnky X-Mugs, které se úhledně skládají do sebe a vytvářejí tak dokonalou sadu velikosti disku, která se vejde kamkoli a šetří místo v batohu.

Oceňovaný skládací hrnec X-Pot je vyroben z tvrdě eloxovaného hliníkového základu a bočních stěn z potravinářského silikonu a je ideální pro snadnou přípravu všech táborových jídel včetně vaření vody na nápoje.

Vlastnosti:

  • Sada obsahuje: 2,8L X-Pot & 2 X-Bowls & 2 X-Mugs.
  • Tepelně odolný silikon bez obsahu BPA, vhodný pro potraviny.
  • Sada se kompletně skládá dohromady pro snadnou přepravu a skladování.
  • X-Bowl a X-Mug lze mýt v myčce nádobí.
  • Vaření a stolování pro dvě osoby, skládání na 1,8″.

 

X-POT

Objem 2,8 litrů. Tvrdá eloxovaná hliníková základna opravdu dobře vede teplo pro venkovní gurmánské vaření. Odolná průsvitná poklice hrnce se sítkem zkracuje dobu varu – není třeba zvedat poklici kvůli kontrole varu. Nerezový kroužek zapuštěný do okraje zajišťuje stabilitu.

X-MUGS

Objem 480 ml. Zesílený nylonový okraj nabízí pohodlné místo pro držení hrnku. Kalibrovaní funguje jako odměrka.

X-BOWLS

Objem 650 ml. Kalibrovaní slouží jako odměrka. Stabilní podstavec odolný proti pořezání je skvělý pro krájení potravin. Odolná proti rozlití a snadno se z ní vylévá.

Ostatní parametry: velikost OS (UNI). stav zboží nové. pohlaví unisex. barva zelená. styl sada nádobí. značka Sea to Summit. série X-series. . . . . .