pinkoutdoor.cz

sada nádobí SEA TO SUMMIT X-Set: 12 5pc (X-Kettle 2.2, 2 X-Bowls, 2 X-Mugs) velikost: OS (UNI)

Tento velmi oblíbený výrobek sada nádobí SEA TO SUMMIT X-Set: 12 5pc (X-Kettle 2.2, 2 X-Bowls, 2 X-Mugs) velikost: OS od značky s dlouholetou historií Sea to Summit je dostupný zrovna opravdu levně. Levně za 2 099 Kč. EAN: 9327868140312
sada nádobí SEA TO SUMMIT X-Set: 12 5pc (X-Kettle 2.2
Popis produktu

Skládací sada X-Set 12 vychází z naší konvice X-Pot 2 a obsahuje oblíbené hrnky X-Bowls a X-Mugs. Konvice o objemu 2 litry se hodí na všechna táborová jídla a nápoje, od ranní kávy a lyofilizovaných sáčků až po gurmánská jídla pro odlehlé oblasti. Konvice X-Pot se skládá z ultralehké základny z tvrdě eloxovaného hliníku a skládacích bočních stěn ze silikonu bezpečného pro potraviny. Uvnitř jsou dva hrnky X-Mug (objem 480 ml) a dvě misky X-Bowls, obě vyrobené z odolného nylonu 66 a potravinářského silikonu. Hliníková základna konvice X-Pot velmi dobře vede teplo a průhledné víko z Tritanu umožňuje sledovat, kdy se voda vaří. Díky dvojitým nylonovým rukojetím vyztuženým skelnými vlákny 66 a integrované výlevce je nalévání hračka.

Celá prostorově úsporná sada je vysoká pouze 1,75 cm a váží pouhých 584 gramů.

Ostatní parametry: velikost OS (UNI). stav zboží nové. pohlaví unisex. barva modrá. styl sada nádobí. značka Sea to Summit. série X-series. . . . . .