pinkoutdoor.cz

přístřešek SEA TO SUMMIT Escapist 15D Tarp Medium 2m x 2.6m velikost: OS (UNI), barva: zelená

Kvalitní produkt přístřešek SEA TO SUMMIT Escapist 15D Tarp Medium 2m x 2.6m od populární značky Sea to Summit k dostání na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 4 679 Kč. EAN: 9327868042050
přístřešek SEA TO SUMMIT Escapist 15D Tarp Medium 2m x 2.6m velikost: OS (UNI)
Popis produktu

Escapist™ je všestranným a velmi lehkým přístřeškem, který využijí nejen minimalističtí dobrodruzi. Osm odolných kruhových bodů, umístěných v rozích a na bocích, slouží pro uchycení napínacími šňůrami a všechny udrží špičku trekingové hole. Díky těmto osmi univerzálním bodům, nastavíte přístřešek přesně dle vašich momentálních potřeb a snadno k němu připojíte Escapist Mesh Inners, které se prodávají samostatně. Velikost L – přístřešek váží 440 g a v případě použití ve tvaru „áčka“, pohodlně se pod ním vyspí dvě osoby. Velikost M – přístřešek váží 300 g a v případě použití ve tvaru „áčka“ se stranami blízko u země, vyspí se pod ním dvě osoby. Přístřešek lze využít i jako markýzu, sluneční clonu či k zakrytí venkovní kuchyně.

  • velmi lehký a skladný

  • Zesílené rohy s napínacími šňůrami se zámky (které lze nastavit zpod plachty)

  • Přístřešek může být podepřen trekingovými holemi skrz kruhové body (8 ks)

  • Pod přístřeškem velikosti L se pohodlně vyspí dvě osoby i s věcmi

  • Materiál: přístřešek 100 % nylon, úložný pytlík: 100 % nylon

  • Hmotnost: velikost M: 300 g, velikost L: 440 g

Ostatní parametry: velikost OS (UNI). barva zelená. stav zboží nové. pohlaví unisex. barva zelená. styl přístřešek. značka Sea to Summit. . . . . .