pinkoutdoor.cz

Povlak na polštářek SEA TO SUMMIT Aeros Pillow Case velikost: Regular, barva: fialová

Unikátní a oblíbený výrobek Povlak na polštářek SEA TO značky Sea to Summit snadno můžete pořídit aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 279 Kč. EAN: 9327868103782
Povlak na polštářek SEA TO SUMMIT Aeros Pillow Case velikost: Regular
Popis produktu

Povlak na polštářek, který sedí na naše Aeros™ Pillows. Povlak snadno vyperete a pokud do něj vložíte náhradní oblečení nebo péřovou bundu, můžete ho i tímto způsobem využít pro vytvoření minimalistického polštáře.

Přestože všechny naše polštáře lze prát v pračce (se zavřeným ventilem), někteří z nás stále dávají přednost tradičnímu řešení. Svůj polštář Aeros™ snadno povléknete a uzavřete díky 20cm skrytému zipu. Polštářek Aeros™ Pillows není součástí balení, nutné zakoupit zvlášť.

Aby povlečený polštář během noci nesklouzával z matrace, je spodní materiál povlaku kompatibilní s uchycením na suchý zip, které je od poloviny roku 2019 dodáváno s každou matrací.

  • Rychlé a snadné sejmutí za účelem vyprání

  • Vzduchový vak lze vyjmout díky 20 cm, skrytému zipu

  • Vytvořte si svůj vlastní minimalistický polštář vložením náhradního oblečení do povlaku

  • Zip je skrytý, aby vás při spánku netlačil

  • Materiál: svrchní materiál: 100 % polyester, základna: 100 % nylon

  • Hmotnost: 42 g (varianta Large); 31 g (varianta Regular)

Ostatní parametry: velikost Regular. barva fialová. stav zboží nové. pohlaví unisex. barva modrá. barva fialová. značka Sea to Summit. styl povlak na polštářek. . . . .