OUTDOOR RESEARCH Men’s Deviator Hoody, black/charcoal velikost: M

Tento vynikající výrobek OUTDOOR RESEARCH Men's Deviator Hoody, black/charcoal velikost: od přední značky Outdoor Research jde získat tady a teď právě trvale výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 341 Kč. EAN: 727602542980
OUTDOOR RESEARCH Men's Deviator Hoody
2 341 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Rukávy, kapuca a zadní část jsou vyrobeny z velmi účinné kombinace dvou materiálů, Polartec Power Grid polyester a spandex (měkké elastické vlákno z polymeru polyuretanu). Polartec Power Grid dodává teplo a je prodyšný. Izolace Polartec Alpha umístěná uvnitř, po stranách a v přední straně bundy poskytuje velmi příjemné teplo a zároveň minimální hmotnost. Celková hmotnost této bundy je pouhých 304 gramů. Tato izolace velmi rychle schne což činní bundu dobrým parťákem při fyzicky náročných aktivitách kde vzniká přebytečná vlhkost.

Tato bunda je navržena pro fyzicky náročné aktivity či aerobní sporty a proto je vybavena systémem, který bojuje s pachem, bakteriemi a zabraňuje vzniku plísní. Jde o střibrné částice nacházející se přímo v látce.

Ostatní parametry: velikost XXL. stav zboží nové. barva černá. pohlaví pánské. styl mikina. sezóna jaro/léto 2021. značka Outdoor Research. . . . . .