pinkoutdoor.cz

dětské merino spodky ICEBREAKER Kids 200 Oasis Leggings Napasoq Lines, NIGHTFALL velikost: 5

Oblíbený kus dětské merino spodky ICEBREAKER od známého výrobce Icebreaker najdete zde za výborné peníze! Na našich stránkách za 799 Kč. EAN: 9420058585518
dětské merino spodky ICEBREAKER Kids 200 Oasis Leggings Napasoq Lines
Popis produktu

200 Osasis Leggings Napasoq Lines jsou dětské spodky do mírné zimy, nebo vhodné k vrstvení do jakéhokoliv počasí. Využijte všech výhod, které merino vlna nabízí. Vsazený klín pro volnost pohybu a ploché švy proti otlakům zajistí příjemný komfort. Icebreaker se inspiruje přírodou a nabízí kvalitní přírodní materiály jako alternativu k současným syntetickým. Merino vlna je obnovitelný materiál, který přirozeně odolává zápachům, udrží vás v chladu, když je horko a v teple pokud je třeba. Nechá vaši pokožku volně dýchat pro celodenní pohodlí každý den.

100% merino – jemné merino vlákno dýchá s vaší kůží, reguluje tělesnou teplotu a odolává nepříjemným zápachům. Vsazený klín pro pohodlí a volnost pohybu. Ploché švy proti otlakům.

Materiál: 100% vlna

Velikostní tabulky najdete zde.

Leták praní a údržba

Ostatní parametry: velikost 5. stav zboží nové. pohlaví dětské. barva modrá. gramáž 200. styl spodky. střih na tělo (slim fit). vrstva spodní prádlo (Underwear, Base Layer). sezóna podzim/zima 2020. značka Icebreaker. . .