pinkoutdoor.cz

cestovní zámek SEA TO SUMMIT Combination TSA Lock velikost: OS (UNI), barva: šedá

Výjimečný produkt cestovní zámek SEA TO SUMMIT Combination TSA Lock velikost: od skvělého výrobce Sea to Summit získáte právě nyní za super cenu. Levně za cenu 249 Kč. EAN: 9327868034031
cestovní zámek SEA TO SUMMIT Combination TSA Lock velikost: OS (UNI)
Popis produktu

Lehký zámek na trojmístný kód, ideální pro uzamykatelné jezdce na zipu, spojí i většinu dvojitých zipů. Se zvyšujícími se bezpečnostími opatřeními na letištích se mnohdy stává, že je vaše zavazadlo na letišti otevřeno za účelem jeho kontroly a tak jsou vaše zámky odstraněny a někdy bohužel dojde i k proříznutí zipů. Naším cílem je, abyste do své destinace dorazili s bezpečně uzamčenými zavazadly a proto jsou všechny naše visací zámky schváleny společností Travel Sentry® a jsou vybaveny červeným diamantem, který upozorňuje TSA a další bezpečnostní agentury, že tento zámek mohou otevřít, aniž by ho zničili.

  • Se zvyšujícími se bezpečnostími opatřeními na letištích se mnohdy stává, že je vaše zavazadlo na letišti otevřeno za účelem jeho kontroly a tak jsou vaše zámky odstraněny a někdy bohužel dojde i k proříznutí zipů. Naším cílem je, abyste do své destinace dorazili s bezpečně uzamčenými zavazadly a proto jsou všechny naše visací zámky schváleny společností Travel Sentry® a jsou vybaveny červeným diamantem, který upozorňuje TSA a další bezpečnostní agentury, že tento zámek mohou otevřít, aniž by ho zničili.

  • Materiál: Zámek: 100 % zinková slitina; Kabel: 100 % nerezová ocel

  • Hmotnost: 41 g

  • Rozměry:

Ostatní parametry: velikost OS (UNI). barva šedá. stav zboží nové. pohlaví unisex. barva šedá. styl cestovní zámek. značka Sea to Summit. . . . . .